Kontaktujte náskontakt@pracovneodevybb.sk+421 917 178 034

Ponuka

Pracovné bundy

Pracovné bundy a predstavujú najlepší spôsob, ako sa chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia a zároveň vyzerať skvele. Ponúkame širokú škálu pracovných búnd vhodných na každodenné použitie. Bundy v našej ponuke sú vyrobené zo špeciálnych materiálov a sú vhodné nielen do práce, ale aj na bežné nosenie, pretože sú ľahké a pohodlné.

Mám záujem


Pracovná obuv

V našej ponuke nájdete tiež pracovnú obuv, ktorá poskytuje potrebnú ochranu pri Vašej práci a taktiež pocit pohodlia počas jej nosenia. Pri práci potrebujete odolnú, pohodlnú a bezpečnúpracovnú obuv. Napríklad oceľové špičky chránia prsty pred pádom ťažkých predmetov a zlomeninami.  Pracovná obuv z našej ponuky je prispôsobená rôznym úlohám a pracovným podmienkam.

Mám záujem


Pracovné rukavice

Pracovné rukavice sú nevyhnutné pre každodennú prácu v akomkoľvek odvetví. Rukavice chránia ruky pred znečistením, škvrnami a poraneniami. Sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné na celodenné nosenie. Vďaka svojim vynikajúcim úchopovým vlastnostiam a špeciálnemu povrchu majú dôležitú funkciu pri znižovaní úrazov zvyšovaním bezpečnosti pri práci. 

Mám záujem


Ochrana hlavy

Pracovné prilby sú nevyhnutnou súčasťou pracovného odevu každého, kto pracuje v stavebníctve, ale aj v mnohých iných oblastiach. Nejde však len o kúpu kvalitného ochranného prostriedku. V prvom rade sa vyvarujte nákupu lacných výrobkov či prilieb na poslednú chvíľu, ktoré nespĺňajú bezpečnostné požiadavky. U nás si môžete byť istí, že všetky naše prilby spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy - predtým, ako sa dostanú k zákazníkom, prešli mnohými testami a kontrolami.

Mám záujem


Ochranné okuliare

Chráňte svoje oči pred prachom, chemikáliami a inými nepredvídanými rizikami pomocou ochranných okuliarov. Nájdite si najvhodnejšie ochranné okuliare pre podmienky, v ktorých pracujete.

Mám záujem


Ochrana sluchu

Hlučné prostredie môže spôsobiť poškodenie prípadne úplnú stratu sluchu. Nepodceňujte situáciu a vybavte sa kvalitnými chráničmi sluchu.

Mám záujem